O nas
WARTO NAM ZAUFAĆ

Warsztat 8R to firma z wieloletnim doświadczeniem.
Specjalizujemy się w tworzeniu aplikacji i stron internetowych.

Robimy zarówno strony internetowe oparte na popularnych systemach zarządzania treścią, takich jak WordPress czy Joomla, jak i na własnym panelu administracyjnym. Na życzenie klienta jesteśmy także w stanie użyć dowolnego innego oprogramowania. Dzięki temu jesteśmy w stanie dobrać rozwiązanie odpowiednie dla konkretnego zlecenia i najbardziej wygodne dla konkretnego klienta.

Nasz autorski system zarządzania treścią, który rozwijamy nieprzerwanie od kilku lat, zapewnia nam możliwość realizacji zarówno prostych stron, jak i skomplikowanych i nieszablonowych aplikacji i serwisów internetowych. W pierwszym przypadku efektem będzie panel administracyjny o wiele łatwiejszy w obsłudze niż gotowy CMS, gdyż zostanie on przystosowany do obsługi dokładnie tego i tylko tego, co jest potrzebne w danym zleceniu. W drugim przypadku, dzięki elastyczności, także będzie możliwe dostosowanie panelu do zlecenia i dzięki temu pominięcie problemów występujących w systemach zarządzania treścią stworzonych dla typowych serwisów lub blogów.

Sklepy internetowe tworzymy w oparciu o sprawdzone technologie. Preferujemy PrestaShop, ale na życzenie klienta możemy przygotować sklep korzystając z Magento, OSCommerce lub innego rozwiązania. W mniejszych i prostych sklepach możemy użyć także Quck.Cart lub WordPress poszerzony o możliwość sprzedaży. Znów wszystko zależy od zlecenia i potrafimy dostosować się do naszego klienta.
Zapraszamy do działu portfolio. Można zapoznać się w nim z wybranymi spośród wielu projektów, które tworzyliśmy lub współtworzyliśmy w trakcie naszej działalności.
Jesteśmy w stanie stworzyć ciekawy, niekonwencjonalny i nowoczesny projekt graficzny, ale również współpracujemy ze znajomymi studiami graficznymi. Zaufały one nam na tyle, że często do nas powracają, zlecając część programistyczno-techniczną swoich własnych projektów.

Tworzymy animacje, banery, spoty animowane i prezentacje w technologii Flash. Jesteśmy też w stanie za pomocą HTML5 i JavaScript stworzyć ciekawe strony nie wykorzystujące Flasha. Dzięki czemu będą one działały na wszelki nowoczesnych urządzeniach przenośnych, zgodnie z najnowszymi trendami.